środa, 16 lipca 2014

Tagi: zieleń, koniczyna...

Jak zwykle, łapiąc chwile pomiędzy obowiązkami, wpadam z fotkami na następne wyzwanie. A raczej wyzwania, bo ruszyła nowa strona Modelina Moje Hobby i na niej pojawiło się pierwsze wyzwanie!


Oczywiście, dopiero rozpoczynamy swoją działalność w tej dziedzinie. Mówiąc MY nieskromnie przyznam, że  Monika poprosiła mnie o współpracę w tworzeniu bloga. Nie wiem czy się wykażę, bo swojego też prowadzę z doskoku i wogóle uważam, że ona lepiej prowadzi całą tą pisaninę niż ja... Ale przynajmniej spróbuję... :-)

No więc skoro zielony, a w Kreatywnym rzucili Koniczynę, to chyba logiczne, że musiałam od razu spróbować to połączyć!  Nie byłabym sobą, gdybym nie kombinowała!

No więc na początku przychodziły mi caaaałkiem inne pomysły, które legły w gruzach z racji technicznego wykonania i częstych wyjazdów z chaty. A termin tuż, tuż!
No to jak zwykle, jak kończy się czas, to adrenalina pobudza mój mózg.
I wymyśliłam coś takiego!

polymer clay, koniczyna, premo, fimo,

koniczyna, polymer clay, premo, fimo, pendant,

polymer clay, fimo, premo, translucent, pendant, clever, koniczyna,

polymer clay, translucent, premo, fimo, clever, koniczyna,

Zrobione z białego Fimo z dodatkiem transparentnego Premo! i maźnięte w zielone koniczynki !

Powiem wam jednak jedno... Nie cierpię robić w białym kolorze!!!!  Brrrrr....
Tego nie idzie utrzymać w czystości! Ten, kto robił, wie o czym mówię!

Pod słońce jak widać pięknie prześwituje... :-)

Przy tej pracy myślą przewodnią było zrobienie ażurowego wzoru wymyślonymi przez siebie foremkami. U mnie każda praca jest robiona po to , by poeksperymentować z jakąś techniką czy produktem. Nie musi wyjść ładnie. Ma  mnie nauczyć czegoś na przyszłość. Jestem osobą, która uczy się na własnych błędach i tylko wtedy zapamiętuję je dobrze.

A tu pomysł pierwotny, ale poszedł do przemiału, bo był za jednolity. Nie czułam tego czegoś, więc dwie godziny poszły w kubeł.


Koniczynkę zgłaszam  na Wyzwanie Koniczyna w Kreatywnym Kufrze, i na Wyzwanie Zielony na bloga Modelina Moje Hobby...Przyznam się, że latem ciężej mi się zabierać do lepienia, z racji gorąca lub chęci poleżenia na hamaku z książką... No i modelina też aż się klei do placów i potrafi być to strasznie irytujące...

4 komentarze:

 1. Aniu powodzenia, śliczności,

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna koniczynka, ale szkoda też tego pierwszego projektu, bardzo mi się podoba.. Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety, był za jednolity i nie prezentował się tak ładnie jak na fotce. Dzięki za kciuki!

   Usuń