piątek, 2 maja 2014

Wyzwanie w KK... Mroczne Cienie

No i lece z tym koksem, moi drodzy!!! Spodobało mi się robić coś pod temat, więc teraz przedstawię wam moją nową koncepcję na motyw filmu Mroczne Cienie... Inspiracją była tu scena końcowa, jak Barnabas czule obejmuje swoją ukochaną Victorię zaraz po przemianie w wampira... Wokół skały z lejącą się strumieniami spienioną wodą... Oni cali mokrzy i zakochani... Jako, że większe postacie mi tak nie wychodzą jak miniaturki, tak praca najładniejsze ma chyba skały i makijaże obecnych między nimi ludków...

Pracę zgłaszam dziś na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze i są to nowe zdjęcia, nigdzie nie publikowane i są moją własnością .

Oceniajcie i rugajcie mnie okrutnie...


Wisior ma ok 6/6 cm i rzemyk granatowy...

15 komentarzy:

 1. chciałam wziąść udział w tym wyzwaniu ale ta praca pokonuje wszystko... przepiękne....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No chyba sobie żartujesz ! Brać udział mogą wszyscy i nie ma , że coś jest lepsze czy gorsze ! Jest tyle technik, że głowa mała ! Tak że zabieraj się do roboty i nie stękaj, a nuż właśnie twoją pracę wybiorą Projektantki Kufra! Trzeba sobie dawać szansę i kropka !

   Usuń
 2. No tak...to może ja wpadnę rankiem, bo unikam wampirów wieczorową porą ;) Perfekcyjnie wykonane makijaże, mroczna sceneria, parka się fajnie wtapia w skałki, całość do mnie przemawia i to jeszcze jak !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może będzie szansa na wygraną... Oby, bo fanty by się przydały do dalszego rozwoju... :-)

   Usuń
 3. Wisior mroczny bardzo :) Doskonale więc wpasowuje się w wyzwanie :) Życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki bardzo. Może i szansa jest na wygraną... Zobaczymy. Ważne, że mi się chce podejmować wyzwania, a to już sukces ! Ty też pomyśl, bo twój klucz też był śliczny...

   Usuń
  2. Ja już zrobiłam :P I z modeliny zresztą, ale nie wiem czy mam go wystawiać, bo naszyjnik hm... ciut dziwny :)) Jutro może porobię fotki. Wydaje mi się, że nikomu taki głupi pomysł, jak mnie, do głowy nie przyszedł, ha ha.. Jeszcze się zastanawiam.. może coś z drutu uwinę.

   Usuń
  3. Jak dziwny, to jak najbardziej... :-) A czy głupi, pozwól ,że ocenimy po wstawieniu go. I tak już nie zasnę, boś mi klina zadała co to może być, że mogło nie przyjść do głowy. Z drutu też uwijasz cuda, więc się zdecyduj, kobieto !!!

   Usuń
  4. Ja już swoją pracę zgłosiłam :)) Możesz więc oceniać :)

   Usuń
  5. Pobiłaś mnie już na starcie... Twoje to chociaż da się nosić... Nie bawię się z tobą w takie zawody !!! ;-)

   Usuń
 4. jesteś niesamowita a twoje prace są niezwykłe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, fajnie że ci się podobają. To podnosi morale ! Pozdro !

   Usuń
 5. Idealnie! Super mroczny wisior ! Powodzenia .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie nie jest taki mroczny jak planowałam... Ale na czymś się uczyć trzeba...

   Usuń
  2. Moim zdaniem jest wystarczająco mroczny :-).

   Usuń